LOVÉN brändi sünni lugu

Mida teha siis, kui Sa tead täpselt mida soovid, kuid ei suuda leida seda kauplustest? Selgub ka, et soovitud asja ei olegi võimalik soetada, kuna sellisel kujul nagu Teie seda endale ette kujutate, ei olegi olemas. Kõik sai alguse vihmavarjust! Soovisin ideaalset vihmavarju mis oleks lihtsa disainiga, kuid samas elegantne ja mitte liialt edev ega liialt toretsev. Sellises olukorras valid olemasolevatest “parima”.

Olles ka varasemalt seotud disaini ja tootmisega, pühendan ka nüüd kogu vaba aja aksessuaaride kujundamisele. See tegevus paelub mind ja muudab unistused reaalsuseks. Sellest kirest sündis uus vihmavarjubränd ning täna võib Lovéni nime alt leida veel teisigi tooteid, mis on loodud suure entusiasmiga naiseliku disaini vastu.

Laitmatu kvaliteet ja ainulaadne pojengi muster

Loven brand beginning

Pojeng on minu lemmik lill ja see oligi kõige suuremaks inspiratsiooniks, milline toode peaks välja nägema. See ääretult ilus, õrn ja lummav lill kaunistab LOVÉN´i kõiki tooteid. Pojeng on imeliselt kaunis, naiselik, sensuaalne ja õrn lill, mis sümboliseerib erinevates kultuurides armastust, küllust ning abieluõnne!

Minu põhimõte on lisaks ka veel see, et kõik meie aksessuaarid peavad olema mitmekülgsed ja kvaliteetsed, et moekas ja asjatundlik ostja suudaks neid miljoni muu kaubamärgi hulgas ära tunda. Armsad Lovéni fännid saadavad jätkuvalt hulgaliselt tagasisidet, mis on kinnituseks, et suudan Teile pakkuda midagi enamat kui „lihtsalt ” esemed ja olen ületanud Teie ootused. Soovin siiralt, et näete neid tooteid jätkuvalt sama ilusate ja kasulikena kui mina. Ja luban, et need saavad veelgi paremaks!

Kahtlejate kiuste

Astrid Loven Pink Umbrella

2021 aasta suvel ilmus ajakirjas “Säde”  intervjuu minuga kus rääkisime pikemalt teekonnast väikeettevõtjaks. Ettevõtjate teekond on tihti väga üksildane ja üldsegi mitte nii roosiline kui see võib tunduda. Kui oled täna mõtlemas oma brändi loomisele või oled juba alustanud, siis ma loodan, et leiad minu loost inspiratsiooni ja äratundmist.

Artiklit saad lugeda siin.

Minuga saad ka otse kontakti kui kirjutad rahel@lovendesign.eu

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.