Veebipoe www.lovendesign.eu (edaspidi Veebipood) omanik on Astrid Accessories OÜ (registrikood 14468534), juriidilise aadressiga Veerenni 17, Tallinn, Eesti

 1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo 

1.1 Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
1.2 Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest, va kampaaniad, mille toimumise ajal toimetatakse kaup kätte tasuta.
1.3 Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
1.4 Tellimused, mis ületavad 50 eurot, toimetatakse kätte tasuta.
1.5 Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

 1. Tellimuse vormistamine

2.1 Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu.
2.2 Kauba eest saab maksta läbi Montonio krediitkaardi ja järgmiste pankade pangalinkide :

Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop, Pocopay,Visa, Mastercard

2.3 Kauba eest saab maksta läbi Montonio järelmaksuga või maksa hiljem Split teenusega.

Split
makseteenus võimaldab kliendil maksta tellimuse eest ühes, kahes või kolmes osas.  Selleks nõustub klient ostukorvis panga tingimustega ja teeb pangaga lepingu. Split teenus on kliendile intressi vaba.

2.4 Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
2.5 Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 1. Kohaletoimetamine

3.1 Kaupu saadetakse Eesti piires.
3.2 Kauba saatmiskulud kannab ostja, kui tellimuse summa on alla 50 euro ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
3.3 Tellimused postitatakse 1-3 tööpäeva jooksul. Kui võimalik, läheb kaup teele juba samal või järgmisel päeval. Juhul, kui teil on kauba saamisega kiire, siis võib alati kirjutada selle lisainfosse ja võimalusel saadetakse Veebipoest pakk välja ka kiiremini.
3.4 Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 7 kalendripäeva jooksul.

 1. Taganemisõigus

4.1. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
4.2. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
4.3 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud tutvumiseks.

4.4. Kauba tagastamiseks tuleb taganemise soovist teada anda emaili aadressil contact@lovendesign.eu hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
4.5. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).
4.7 Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
4.8 Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
4.9 Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
4.10 Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
4.11 Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 1. Pretensiooni esitamise õigus

  5.1 Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel.  Toote defektiks loeme tootmisel kahjustatud toodet, trüki defekte, mehhaanilisi defekte. Puudusteks ei loe defekte mis tulenevad toote kasutusega kaasnevatest või valesti hooldatud kulumisjälgedest.
  5.2. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile contact@lovendesign.eu või helistada telefonil: +372 5685 1777
  5.4 Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
  5.5 Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
  5.6 Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.
 2. Isikuandmete töötlemine

  6.1 Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kaupa kohale toimetada.
 3. Vaidluste lahendamine

  7.1 Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile contact@lovendesign.eu või helistada telefonil: +372 5685 1777.
  7.2 Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada Tarbijakaitseameti koduleheküljel. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
 4. Autoriõigus

  8.1 LOVÉN kaubamärk kuulub Astrid Accessories OÜ´le.
  8.2 Veebilehe ja Veebipoe kujundus, pildid, fotod ja tekstid on kaitstud autoriõigusega ning selle kasutamise ainuõigus kuulub Astrid Accessories OÜ´le. Veebilehe sisu ei tohi ilma Astrid Accessories OÜ kirjaliku loata reprodutseerida, levitada ega muuta, sealhulgas ka blogipostitusi ja muid materjale.
 5. Tellimuse tühistamine müüja algatusel
  Müüja jätab omale õiguse tellimusest taganeda juhul kui on tehnilise vea tõttu laoseis vale, hind vale või on tegemist mõne muu ettenägematu põhjusega. Ostjale tagastatakse raha tema arvelduskontole paari tööpäeva jooksul.
Updating…
 • Ostukorvis ei ole tooteid.