Tagastusõigus

E-poest ostetud kaubad saab soovi korral Astrid Accessories OÜ´le tagastada. Tagastamise õigus kehtib 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest ning seda ka juhul, kui tegemist ei ole puudusega kaubaga.

Klient kontrollib kauba kättesaamisel toote üle ja kui tootel esineb defekt peab sellest koheselt müüjat teavitama saates kirja contact@lovendesign.eu  koos piltidega. Pilt tuleb teha transpordi pakendist ja kahjustatud tootest. Hilisemaid pretensioone me ei rahulda. 

Esita tagastamise avaldus

  • Kaupade tagastamiseks saada meile kiri contact@lovendesign.eu aadressile või helista +372 5685 1777
  • Kaup tagasta originaal pakendis ja siltidega. Võimalusel samas transpordipakendis ning kõik ühe tellimuse raames tagastatavad kaubad korraga. Tagastamisega seotud otsesed kulud kannab klient mis on eesti siseselt kuni 3€
  • Tagastamise eest transpordi kulu ei tasuta juhul kui tegemist on defektse tootega.
  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata (kliendil on õigus kaubaga tutvuda viisil, nagu see on lubatud tavapäraselt poes ning klient vastutab kaubaga tutvumisel kauba väärtuse vähenemise eest, kui ta on kaupa kasutanud eeltoodust muul viisil).

Rikutud või kahjustanud tooteid tagastada ei ole võimalik.

Juhul kui klient tagastab meile toote millel  esineb kasutusjälgi tagastame toote kliendile.

Kui klient ei võta oma kaupa pakiautomaadist välja.

Juhul kui klient ei võta oma kaupa pakiautomaadist välja või ei ole kullerile kättesaadav siis pakk tagastatakse saatjale.
Sellisel juhul kannab klient kauba saatmise- ja tagastamise kulud, pakkematerjali ja kauba väljastamisega seotud administratiivkulud.
Administratiivkulude alla läheb raamatupidamise kanded ja kauba väljastamise töö ja aeg. Eesti sisese saadetise puhul on kauba käitlemiskulu 10€ mille võtame maha tellimuse summast.
Juhul kui klient soovib sama pakki uuesti saada, tuleb tasuda kahekordne transpordikulu lisaks, mis tekkis kauba tagastusega.

Tagasta kaubad Astrid Accessories OÜ´le

Pakiautomaadist kätte saadud tooted võid tagastada pakiautomaadi kaudu.

Astrid Accessories OÜ tagastab ostusumma

Tagastatud kauba eest tagastab Astrid Accessories OÜ kliendile ostusumma viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

 

 

 

 

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.